Moje mise

Jste zaseknutí ve svém životě a rozhodli jste se udělat změnu?

Pokud hledáte své životní naplnění, svoji vášeň, chcete realizovat svůj literární sen a jste připraveni do toho jít, jen nevíte jak, jste tu správně.

Společně nastavíme změny a strategie pro váš život, nastartujeme a dokončíme váš literární projekt a především naplníme vaše životní a kreativní sny. 

Problémy naší doby

Nejčastější výzvy, se kterými se setkávám, jsou frustrace, únava, netrpělivost, ztráta kreativity a celková nechuť do jakékoliv činnosti. Často pak dochází k narušení vztahů na pracovišti, v blízkém okolí i v rodině. Přicházejí stavy zaseknutí, zoufalosti, pocit, že jsme pasti.

Strach ze změny je příliš velký. Toto vede k životu v neautentičnosti a popírání našeho jedinečného potenciálu.

Stejně tak se můžeme cítit zaseknutí ve své tvorbě. Máme skvělý nápad na knihu, začneme psát a po chvíli nás přepadnou pochyby – k čemu to je, nikomu se to nebude líbit, stejně jsem špatný spisovatel. Tápeme v tom, jak máme psát, jak začít, pokračovat a dokončit, co má kde být, jak máme našim myšlenkám dát strukturu. Nebo dílo dokončíme, ale máme strach jej někomu ukázat. Přestaneme tvořit, zastavíme se, cítíme tíhu a frustraci, že jsme to nezvládli.

Nejste v tom sami! Strach z neznámého, hněv ze zastavení se, smutek, že to nejde, nám brání udělat změnu. Točíme se na místě a doufáme, že to bude zase dobré. Změna však z venku nepřichází a my zjišťujeme, že to je stále jen horší. Není to Vaše chyba, toto se děje mnoha dalším lidem. Rozdíl mezi námi je jen v tom, jak se k tomu rozhodneme postavit.

Hledání uspokojení v externím světě – více peněz, lepší image, nové auto, nový partner, únik do konzumní zábavy, užívání omamným nebo stimulujících látek, nebo prostě jen apatie a rezignace na život, nám dlouho fungovat nebudou. V lepším případě přinesou dočasnou slast, v tom horším sebedestrukci.

Cesta k řešení

Co kdyby existovalo jiné, dlouhodobé, udržitelné a funkční řešení, které má hlubší smysl? Představte si, kdybyste měli šanci odhalit to, co vám brání v naplňování svého skutečného potenciálu. Jaké by to bylo zjistit, jak začít dělat to, co doopravdy chcete a co vám přináší skutečné naplnění? Jaké by to bylo, kdybychom přestali uvažovat jen jak máme přežít, ale jak můžeme tvořit, jak naplnit svůj potenciál? Jak by vypadala ideální verze Vašeho života?

Nabízím vám cestu, která bude pro vás zcela ta nejlepší a nejefektivnější, připravená přímo pro Vaši osobnost.
Je to Vaše jedinečná cesta a najdeme ji jen společně. 

Pomocí koučinku si během našich setkání na vše přijdete sami, objevíte co vás blokovalo, lépe poznáte sami sebe, nastavíte si nová přesvědčení, dostanete chuť a energii do změny a definujete si kroky, které vám budou vyhovovat. Díky nastavení strategií dle vaší jedinečné osobnosti budeme hledat taková řešení, která vám budou nejlépe fungovat. Budu Vás podporovat od začátku a do konce. Ve mně získáte partnera na své cestě k ideální verzi vašeho života. 

Kdo jsem

Mám vystudovanou pedagogiku a více jak deset let jsem pracovat v nakladatelství na pozici zástupce ředitele. Jsem certifikovaný life coach a průběžně se vzdělávám dál. V koučinku používám podpůrné nástroje jako je Enneagram, Human Design a dále rozvíjím své znalosti v dalších seberozvojových nástrojích. 

Ve své misi se specializuji na osobní, spisovatelský a hluboký (deep) koučink a nastavování osobních strategií dle vaší osobnosti. Souběžně s koučinkem praktikuji též Terapeutický Channeling jako program pro ty, kteří preferují spirituální cestu.

Já kouč a žena terapeutka se vzájemně inspirujeme a skvěle doplňujeme v provázení našich klientů. Máme jednu dceru a spokojené manželství.

Získáte:

 • jasnost myšlenek
 • plán a podporu pro změnu
 • strukturu kroků
 • odblokování
 • nová, funkční přesvědčení
 • nástroje pro život
 • naplněný život

Pomohu vám:

 • posunout se vpřed
 • udělat konkrétní kroky
 • začít dělat změnu
 • ukotvit se ve své síle
 • realizovat svůj kreativní projekt
 • najít svůj smysl života
 • splnit váš zámer

Cena

Cena se liší dle délky programu, který si zvolíte. V případě delších programů je možný splátkový kalendář. Jedno setkání trvá dvě hodiny, může být kratší v případě, že si tak přejete.

Bonusy

Dle typu programu získáte navíc průběžná setkání pro podporu a případnou úpravu stanovených kroků. Budeme spolu průběžně komunikovat, abychom udrželi a realizovali nastavené kroky. Získáte základní písemné rozbory dle Human Design a Ennegramu a záznamy z našich setkání, ke kterým se budete moci kdykoliv vrátit. Nastavíme konkrétní funkční strategie pro váš život, zlepšení vztahů a komunikace s vašimi blízkými i v zaměstnání. Dle Vaší preference navíc získáte dvě meditace pro odstranění negativních emocí vnitřního dítěte, ebook Tři pilíře pro život v rovnováze či Zlatá pravidla pro psaní. Po celou dobu budeme strategii upravovat tak, aby byla pro vás efektivní. Stále Vás budu podporovat věřit, že společně vše dokážeme. 

Nezávazné setkání

Pokud ještě váháte, zda-li je program pro vás ten nejlepší nástroj, nabízím vám nezávazné, patnácti minutové setkání, kde probereme vaše potřeby a představy. Společně se ujistíme, že toto je pro vás ideální řešení.

Nečekejte, až se vám život sám obrátí k lepšímu,
vstupte do své síly a převezměte iniciativu!
Nastal čas naplňovat váš nejvyšší potenciál.

Z nabízených programů si vyberte, který vám sedí nejlépe, nebo se jen ozvěte, a společně zvolíme pro vás ten pravý.

Na závěr 

Kdy naposledy jste doopravdy zainvestovali sami do sebe? Na dovolené si užijete pár dní volna a rychle na ni zapomenete. Zde zainvestujete do sebe na celý život, do změn, které mají smysl. Už nemusíte čekat, až to všechno bude dobré, nyní se můžete rozhodnout, že chcete tvořit tak, jak si skutečně přejete.

Můžete tvořit a žít takový život, jaký doopravdy chcete.

Ozvěte se, těším se na vás! Již se nemohu dočkat, že společně naplníme váš životní potenciál. Jakmile se rozhodnete, bude to první den vašeho nového života ☺ ♥ . 

Pepa Šorm

%d bloggers like this: