Programy

Spisovatelský koučink

Spisovatelský koučink a Terapeutický cyklus


Image by Freepik

Spisovatelský koučink


Co získám s programem?

Vaše skvělé napady dáme do reality. 

Místo toho, abyste o svém projektu jen mluvili, půjdete rovnou do akce.

Udržitelné psaní nahradí chaos, zmatek, nejistotu.

Místo prokrastinace a pocitu viny z toho, že nepíšete, začnete pravidelně psát s jasným cílem.

Radost a naplnění ze skvělého díla nahradí pocity studu a zmaru, že se vám nedaří.

Již se nebudete potřebovat srovnávat s ostatními a nebudete mít obavy, kdo všechno je lepší. Budete psát a tvořit s nadšením a lehkostí.

Získáte sebejistotu, naplnění a skvělý pocit ze sebe.

Strach z propagace, že nejsme dost dobří, že naše dílo není tak dobré jako našich předchůdců či kolegů, proměníme na chuť psát a jít neochvějně za svým cílem.

Zásek a uvíznutí se stanou minulostí. Spisovatelský blok už nebude problém, ale výzva, kterou hravě zpracujete.

Zatočíme se sabotéry perfekcionismu a sebekritika.

Nedostatek podporujících a chápajících lidí kolem sebe vyměníte za skutečného partnera na vaší cestě za skvělým dílem.

Najdeme vaše autentické a efektivní psaní. Ujistíme se, že nic potřebné není vynecháno, a naopak to, co vám neslouží, odstraníme.

Ta nejlepší díla vznikají v týmové, navzájem se inspirující spolupráci. Vašemu psaní a tvorbě dáme energii, prohloubíme a posílíme je. Veškeré autorství samozřejmě zůstane stále jen vaše.

Získáte citlivý rozbor své tvorby a celkovou zpětnou vazbu, která je pro vás užitečná a rozvine váš text. Kritika zabijí tvorbu, vědomý rozbor vám dodá energii a chuť do psaní a zlepšování.

Zanecháte po sobě odkaz pro ostatní, přinesete ostatním radost ze svého díla.

Aktivní tvorba přináší radost. Jakmile píšete, připravujete vlastní kurz, váš život získává nový rozměr. Můžete psát, abyste se vypořádali s vlastními bolestmi a traumatem, nebo protože se rádi noříte do svých příběhů, nebo protože chcete s ostatními sdílet to, co umíte, své zkušenosti, svou cestu životem. Radost pak přijde vždy. 


Image by Racool_studio on Freepik

Jaký je obsah programu?

Každý z nás je jedinečný a i proto program bude vždy přizpůsoben přímo vašim potřebám. Toto jsou základní pilíře, kterých se budeme držet. Záleží ale jen na vás, zda-li využijeme všechny, nebo jen některé.

  1. PLÁN A PŘÍSTUP – proč píšete svou knihu, scénář či kurz. Jeho pozice na trhu. Vaše cílová skupina. Ukotvíte se ve svém postoji a záměru v tvorbě. Nastavíme denní nebo týdenní cíle psaní. Práce s obavami, které vám brání a brzdí vás. Vše další, co se pojí s psaním a tvorbou ve vašem individuálním případě.
  1. ZÁSEK A BLOK – práce s uvíznutím. Jak na to, když jste začali psát či tvořit již několikrát, jen abyste vše opustili. Jak pokračovat dál od konceptu, když se vám zdá, že se nemůžete posunout začít dělat vlastní editace. 
  1. OSOBNÍ PROFIL A STRATEGIE – každý z nás je jedinečný. Máme své silné stránky a zaměření, o kterém možná ani nevíme. Proto se podíváme přímo na váš jedinečný profil a probereme, jaké jsou právě pro vás ty nejlepší strategie a témata.
  1. BRAVURNÍ OBSAH – psaní a tvorba dostane dávku energie. Jste spokojeni se svým konceptem, ale vaše psaní je lepší v hlavě než na papíře. Vaše kapitoly vás neoslovují. Nevíte, jak své psaní a tvorbu zlepšit, hledáte nové nástroje, které budou fungovat právě pro vás – to přesně najdeme vám na míru. Vždy najdeme přesně to, co vaše promění k verzi, se kterou jste spokojeni.
  1. PSANÍ V PLYNUTÍ – sen každého z nás, kdy píšeme skutečně v lehkosti, napojení na naše vyšší já, z hloubky našeho srdce. Objevíte svou skutečnou radost, to opravdické nadšení, které touží tvořit v lehkosti a štěstí.
  1. PROPAGACE A PRODEJ – nechuť do sebepropagace, mluvení o své knize a díle, čekání na zázrak. Vše budeme proměňovat na styl, který vyhovuje přesně vám tak, v čem se cítíte dobře a bezpečně. Již žádný chaos a nejistota, ale precizní způsob propagace a prodeje, ve kterém se cítíte bezpečně a baví vás.

Image by Freepik

Jak poznám, že program je pro mě?

Uvažujete, že začnete psát.

Začínáte psát, ale nejde to tak, jak jste si představovali.

Už píšete, ale jste zaseknutí.

Píšete, ale chcete své psaní rapidně zlepšit.

Máte dopsáno, ale zastavili jste se na propagaci.


Nejde mi to, protože…

…mé psaní není dost dobré.

…přede mnou už tohle psala spousta lidí, nemá smysl o tom už psát.

…nikdo mě nebude číst.

…moje snažení je zbytečné.

…nikdy své dílo nedokončím.

…nesnesu, aby mé dílo někdo kritizoval a urazil.

…nevím jak začít, protože mám velký chaos.

…nejsem kreativní, nemá to smysl.

…raději se nebudu propagovat, protože nesnesu, že by mě odmítli.

…mám strach z neúspěchu, že to nedokončím.

…mám smutek, že mi to nejde, že to nedokážu.

…mám vztek na sebe, že jsem v záseku, že mi to nejde jako ostatním.

…mám vztek na ostatní, že oni tvoří v lehkosti a já mám blok.

…mám strach, smutek, nebo vztek, že ostatní jsou lepší než já.

Zní vám tyhle nepříjemné emoce a nefunkční přesvědčení podvědomě? S nimi aktivně pracujeme. Není s vámi nic v nepořádku. Není to vaše chyba. Pokud je máte, nebo vám někdy chodí na mysl, není to nic neobvyklého. Potýkáme se s nimi všichni. Naším cílem není je ignorovat, zadupat, utlumit, ale vědomě s nimi pracovat tak, abychom si jich byli vědomi, jejich energii nasměřovali užitečným směrem a přeformulovali je tak, že s nimi dokážeme efektivně naložit.


Image by Freepik

Už píšu, mám za sebou vydané knihy, scénáře, nebo mám už i hotové kurzy,
jak mi program pomůže?

Ty nejlepší a velkolepá díla vznikají nejčastěji ve spolupráci. Velká filmová studia najímají celé armády spisovatelů, kteří se podílejí na tvorbě scénáře. Není to o tom, že nejsme dost dobří, nebo že byste to sami nezvládli. Je to o tom, že kvalitní spolupráce přináší úžasnou jedinečnost a profesionalitu, kterých jako jednotlivci jsme jen ztěží schopni sami dosáhnout. Právě to přináší spisovatelský koučink – využíváme sílu spolupráce. Nádhera je v tom, že dílo zůstává stále jen vaše. Všichni chceme tvořit ty nejlepší díla a k tomu je právě i tento program. 

Znáte také ten pocit, když si koupíte nový telefon nebo počítač? Jak se vám hned lépe pracuje a lépe tvoří? Když místo zpoceným autobusem letíte letadlem? Nebo když přesednete ze starého auta do zbrusu nového, výkonnějšího? Vše jde hladce, rychleji, efektivněji, jste spokojenější, odpočatější a hlavně – v cíli jste mnohem rychleji a cesta je snadnější. 


Jak je to se zpětnou vazbou?

Vaše texty si zaslouží péči, stejně jako vy. Zpětná vazba je důležitá, pokud je pro vás užitečná a je od vás i vyžádaná. Cílem je se zaměřit na oblasti, které jsou vaše silné stránky a ty rozvíjet. Hlavní záměr je podpora v tvorbě a následně pak její zdokonalování, nejedná se tedy o korekturu ani editaci, ale individuální přístup k textu tak, aby naplnil přesně to, co vy si přejete dokázat.


Jak poznám, že právě naše spolupráce
je pro mě vhodná?

Důležité je, že si vzájemně budeme rozumět a že vám můj styl spolupráce (koučování) vyhovuje. Pokud svůj projekt myslíte vážně, jste připraveni investovat svůj čas, energii a finance, cítíte se se mnou nabití energií, v bezpečném prostředí tak, že dokážete otevřeně hovořit o svých pocitech, že si “prostě sedneme”, pak je naše spolupráce ta správná cesta. K tomuto ujištění slouží právě nezávazné setkání, kde se lépe poznáme. 

Cílem je, abyste psali a tvořili to nejlepší, co ve vás je a s radostí se propagovali. Rady a zpětnou vazbu vám rád dám, ale jen s vaším svolením. Primární je však spolupráce takovým způsobem, který vás stimuluje, dává vám chuť a energii do tvorby, vaší tvorbu zdokonaluje. Kritiků je na světě už dost. Potřebujeme se především vzájemně podporovat a tvořit v lehkosti.


Jaký typ programu je právě pro mě vhodný?

Typy se liší ve své délce, která souvisí s velikostí vašeho díla. Pokud si nejste jistí jak nejlépe odhadnout délku, můžeme se na všem domluvit na nezávazném setkání. Při skončení kratšího programu je možné přestoupit na delší program.


Varianty programu Cesta Spisovatele

Bronzový (3 měsíce)

Napíšete knihu menšího formátu, kratší scénář či kurz
3 měsíce, 1 800 Kč | 90 € na setkání
6 x 60 minut setkání na psaní a tvorbu
3 x 1 normostrana rozbor textu
spisovatelský deník
průběžná e-mailová podpora
záznamy ze setkání
celkem 10 800 Kč | 540 €, možné rozdělit do 3 splátek


Stříbrný (6 měsíců)

Napíšete knihu menšího formátu, kratší scénář či kurz
6 měsíců, 1 700 Kč setkání | 85 € setkání
12 x 60 minut setkání na psaní a tvorbu
6 x 1 normostrana rozbor textu 
spisovatelský deník
průběžná e-mailová podpora 
záznamy ze setkání
celkem 20 400 Kč | 1 020 €, možné rozdělit do 6 splátek

Zlatý (9 měsíců)

Napíšete knihu rozsáhlého formátu, dlouhý scénář či kurz
9 měsíců, 1 600 Kč setkání | 80 € setkání
18 x 60 minut setkání na psaní a tvorbu
9 x 1 normostran rozbor textu 
spisovatelský deník
průběžná e-mailová podpora 
záznamy ze setkání
celkem 28 800 Kč | 1 440 €, možné rozdělit do 9 splátek


Platinový (12 měsíců)

Napíšete knihu zapadající do série rozsáhlého formátu, dlouhý, hluboce propracovaný scénář či rozsáhlý, platinový kurz
12 měsíců, 1 500 Kč setkání | 75€ setkání
24 x 60 minut setkání na psaní a tvorbu
12 x 1 normostrana rozbor textu 
spisovatelský deník
průběžná e-mailová podpora 
záznamy ze setkání
celkem 36 000 Kč | 1 800 €, možné rozdělit do 12 splátek


Programy zapojující terapeutický přístup 

ve spolupráci s mojí ženou terapeutkou
Simonou Šormovou

simonasormova.com

Terapeutický Channeling Gabriel

Individuální setkání zaměřené na vás, vaši situaci, vaši bolest, vaše trauma, vaši překážku, váš blok. Získáte uzemněný a ukotvený vzhled a nadhled do situace, pochopení a přijetí náročné situace a co můžete dělat. Oslovíme vaše emoce strachu, vzteku a smutku a uvolníme je. Získáte hlubokou očistu. 

V každém z nás je naše skutečné já, naše vyšší já, které je bez všeho strachu, smutku vzteku. Naše opravdové já, nezatížené strachem o přežití, ale touhou po tvorbě, lásce, laskavosti a autenticitě. Gabriel je energie Zdroje, na který jsme napojeni my všichni.

Na setkání kombinujeme koučink a spirituální přístup. Můžete si vybrat, zda-li budete chtít setkání se mnou, nebo s mojí ženou Simi

Cíl: Propuštění emocí, získání odpovědí na své otázky, vhled a pochopení toho, co nás trápí. Najdeme způsob, jak můžete postupovat dál, co je pro vás vhodné a užitečné. Co dělat, abyste znovu začali spát, přestali žít se strachem, studem, vztekem, bolestí z dané situace. Co dělat, abyste mohli znovu začít svobodně dýchat a tvořit. 

Jedno individuální setkání 120 minut 

záznam ze setkání

3 500 Kč | 175 € setkání


Jiskra (3 měsíce)

Během tří měsíců se zaměříme na hloubkové odblokování a rozjezd vaší tvorby. Je určen těm, kteří jsou zaseknutí a neví proč. Možná máte už dlouho chuť tvořit, máte i nápady, ale tvorba stále nejde. Nebo si nevěříte, máte obavy, strach, nechcete kritiku. Pokud hledáte někoho, kdo s vámi půjde po vaší cestě kreativity jako váš partner a průvodce, jste tu správně. Ve třech se nám to podaří!

Jedinečnost programu spočívá v tom, že propojuje terapeutický a koučovací přístup. Nejdříve zmapujeme, kde jste zablokování a čeho chcete dosáhnout. Budeme pokračovat hloubkovým čištěním všech bloků. Následně čištění podpoříme a začneme plánovat a realizovat vaši knihu, scénář, či jiný kreativní projekt.

Cíl: Přeformulujete hluboké bloky, skončíte s traumaty, poznáte lépe sami sebe. Oslovíme to, co vás doopravdy trápí, z čeho máte strach, co vás zastavilo na vaší cestě. Začnete psát, napíšete základ pro menší knihu, scénář či kurz. 

3 měsíce

6 x 60 minut setkání na psaní a tvorbu

Terapie se zaměřením na bloky, strachy, záseky

Základní osobnostní rozbor dle Human Design a konzultace zaměřená na komunikaci

spisovatelský deník

průběžná e-mailová podpora 

záznamy ze setkání

celkem 8 100 Kč | 345 €, možné rozdělit do 3 splátek


Cesta Fénixe (3 – 6 měsíců)

Od bolesti k poznání, síle a lásce. Tento hluboce sebepoznávací a individuální program je vhodný jako podpora v době, kdy procházíte náročnou a zásadní osobní proměnou. Chcete tvořit, ale potýkáte se s hlubokými traumaty, bolestnými změnami v životě, v našich vztazích, v práci, ve zdraví, s naší tvořivostí. Ztrácíte půdu pod nohama a nevíme, co se děje. 

Váš partnerský život je v krizi. Cítíte se zoufalí ze své práce. Propadáte panickým stavům. Hledáte své životní naplnění. Život přestává mít smysl. Nemůžete spát. Cítíte neustálý tlak a vztek. Jste smutní a nevíte proč.  

V takových časech potřebujeme skutečnou hlubokou komplexní podporu. Potřebujeme najít své naplnění, dostat zpět svou sílu a energii. Potřebujeme na to nebýt sami. Potřebujeme povstat z popela jako Fénix. V tomto programu budeme stále s vámi. Už na to nebudete sami, budeme na to tři.

Cíl: Projdete těžkými zkouškami ve svém životě se vztyčenou hlavou. Budete ve své síle, autenticitě. Budete vědět, že všechny vaše překážky byly balvany, které vás nezdrtily, ale staly se schody, na které jste se postavili a nyní jste opět výše než předtím. Začnete psát, napíšete základ pro menší knihu, scénář či kurz, přeformulujete hluboké bloky, skončíte s traumaty, poznáte lépe sami sebe. Budeme budovat sebehodnotu, sebelásku, práci s emocemi, vnitřní silou. Potkáme se s vnitřním dítětem, budeme pracovat s obětí, sabotérem, syndromem spasitele.

3-6 měsíců

6 x Hlubinná terapie

Hloubkové čtení z Akáši, hvězdný potenciál, manifestační styl duše, energetické deficity

3 x 60 minut koučink

1 x Terapeutický channeling Gabriel 

Průběžná osobní podpora mezi setkánímí

celkem 26 700 Kč | 1 320 €, možné rozdělit do 3 splátek


Síla lásky a naslouchání (6 měsíců)

Certifikační intenzivní online program s terapeutickým channelingem Gabriel

Skupinový program pod vedením Simony Šormové
www.simonasormova.com

Cítíte nebo víte, že tu jste aby pomáhali. Ještě však nevíte, jak to dělat, aby vás tato práce, tato mise, toto poslání nevyčerpávalo? Co dělat, abyste nezůstávali v oběti? Jak žít život tak, jak si přejete, aniž byste neustále neměli strach že vám dojdou peníze, energie, nebo že nedokážete mít dobré a kvalitní vztahy?

Toto je pozvání pro všechny vysoce citlivé, příliš empatické, neustále naslouchající VRBY, aby vstoupily plně do svého potenciálu a síly.

Vrby jsou zásadní podporou dnešních lídrů a vizionářů. Pokud chceme někomu vědomě pomáhat, je důležité, abychom prošli vlastním léčivým procesem. Efektivní pomoc ostatním začíná u nás samotných. 

Pokud si druhý člověk vaší podpory neváží, je třeba zrekapitulovat, jak vnímáme svou vlastní hodnotu. 

Tento program je pro tebe, když…

…máš pocit, že stále ostatním nasloucháš a nikdy sama nic neřekneš.

…si myslíš, že ostatní potřebují tvou pomoc více než ty.

…se po rozhovoru s kamarádkou cítíš vyčerpaně.

…tě štve, že tebe se nikdo neptá.

…ostatní tě vidí jen tehdy, když potřebují pomoci.

…se cítíš zneužitě, protože tu nikdo není pro tebe.

…neumíš říci ne.

…kritika tě zraňuje a blokuje.

…ti přijde, že nic neumíš, že “jen nasloucháš”.

…máš pocit, že stále jen dáváš a nic se ti nevrací.

…dáváš hodně, a energie, finance, radost se ti nevrací.

​…se cítíš nevyslyšena.

…se cítíš neviditelně.

…pomáhání je tvůj “úděl”.

…máš srdce otevřené pro ostatní, ale laskavost k tobě nejde.

…přeješ si, aby jednou někdo pozorně vyslechl tebe.

…nemáš radost ze života a máš toho všeho dost.

Přesto dobře víš, že toto jsou tvé dary a ty je chceš využívat pro ostatní, pro zlepšení života na téhle zemi.

​Program Síla Lásky a Naslouchání je vytvořený pro všechny, kdo pomáhají a podporují ty, co vedou ostatní. I tito lidé potřebují podporu, aby mohli odpovědně a s láskou vést ostatní k lepšímu novému světu.

V programu vás Simona naučí techniky většinu toho, co umí a používá ve své praxe. Simona se učila od špičkových učitelů terapie Cesta Brandon Bays, čtení Darů Duše, Quantum Human Design, Enneagram Diamond approach, práce s energií v kvantovém poli. 

Součástí programu je také učení Terapeutického Channelingu Gabriel.

Terapeutický Channeling Gabriel

Léčivý channeling poskytuje vhled, nadhled a především informace, které spouští léčivou reakci. Je to energie Zdroje, který se v daný okamžik zhmotní. Channeling Gabriel je dar, který může v sobě znovu probudit každý z nás.

“Jednoho dne jsem potřebovala pomoci – a pomoc náhle přišla. Uvolnila se ve mně velká bolest a spatřila jsem trauma, které ve mně zůstávalo. Trauma se uvolnilo a já jsem mohla okamžitě jít dál. Dosud jsem nezažila takovou intenzivní sílu světla jako během tohoto přenosu informací, léčení a vibrace Lásky. Všichni ji známe, ale zároveň jsme se jí vzdálili. Je načase ji v sobě opět probudit.”

Simona Šormová


Váš cíl, naše mise

Chcete najít to správné řešení právě pro vás?

Zarezervujte si nezávazné setkání.

Probereme váš problém a najdeme cestu do akce.

+420 777 012 648 | josef@josefsorm.com