Co dělat s tím mým dítětem?

Frustrace, vztek, zklamání, pro rodiče někdy každodenní emoce.

“Vždyť na sobě pracuji, pořád se vzdělávám, snažím se chovat s respektem a zároveň si držet hranice a stejně se pořád hádáme, nerozumíme si, nebo mě prostě neposlouchá. Co mám tedy dělat?”

Můžete se snažit a přesto se vše míjí účinkem. Možná jste se i přistihli, že se vracíte do vzorců chování svých rodičů, přestože jste si slibovali, že to nikdy nebudete dělat.

Není to vaše chyba. Děti si procházejí jedním z nejnáročnějších období v novodobých dějinách. Potřebují podpořit a najít stabilitu v turbulentních dobách.

Vy sami však potřebujete sílu, podporu, energii do další akce. Vy se staráte o své děti, ale i vy sami potřebujete opečovat.

Pokud již na sobě pracujete a potřebujete zjistit, co můžete začít dělat jinak, aby se vaše vztahy s dětmi zlepšily, Simi pro vás připravila Terapeutický Channeling pro rodiče.

Více na http://www.simonasormova.com | simonag@seznam.cz

#empatie #vysokacitlivost #zlobivedeti #vyhoreni #citlivost #detizlobi #terapie #nerozumimsisdetmi #codelatsdetmi #simonasormova #TerapeutickyChannelingprorodice #rodicvkoncich #comamdelatsdetmi

Publikoval Josef Šorm

Pomáhám vám najít cestu k rovnováze, naplnění vizí a realizování vaší knihy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: