Text plný klišé a stejně mi to nevadí!

Klišé jak čuňa za 3, 2, 1…

JEDINÁ HODNOTA, CO SKUTEČNĚ NEPODLÉHÁ INFLACI, JE INVESTICE DO NÁS SAMOTNÝCH!

Já tě varoval, že to bude klišé. 

Ale fakt to tak je. (Mně to bohužel trvalo přes třicet let, než jsem to pochopil.) A jasně, business se seberozvojem prudce roste. Rostl už před COVIDem, takže to není jen pandemická bublina.

No a samozřejmě je to business jako každý jiný. A i v tomhle oceánu, kde je spousta duhových jednorožců na hřbetech létajících delfínů, kteří to myslí upřímně, plave také spousta žraloků, které zajímá především jedno. Relativně nedávno jsem měl možnost to zažít na vlastní kůži. Kdo se pak v tom má vyznat?

Seberozvoj sem, seberozvoj tam, on je fakt zapotřebí, zvlášť v dnešní době. 

Klišé číslo dva za 3, 2, 1…

SVĚT SE RYCHLE MĚNÍ!

Uf, to je tak opotřebované, že už jsme to úplně přestali vnímat. Ale fakt to tak je!

Konec světa nenastal ani s pandemií, ani s válkou na Ukrajině, ani s růstem cen energií, ani s inflací, nenastane ani s nástupem Umělé Inteligence (WOW, třeba se konečně ujme říkat moje “UÍÍÍÍ” místo anglicismu “EJÁJ”). 

Jenže tlak na nás prostě roste. “Neúprosně a jednou provždy.” (citace od doktora Sovy, Nemocnice na kraji města, najdete na youtube, ale doporučuji verzi od České Sody).

Pomoci si musíme nakonec sami a potřebujeme k tomu nástroje. 

Opravdu kvalitní nástroje. 

Protože jste stateční, že jste dočetli až sem, tak vám dám jeden tip, který je tak jednoduchý, až si budete ťukat na čelo.

Kdykoliv na vás přijde strach, stres, vztek, smutek, prostě a jednoduše se zastavte, zavřete oči a podívejte se do svého srdce. 

Fakt to udělejte. 

Je jedno, jestli věříte v Boha, Vyšší Moc, Zdroj, Věčnou Lásku, Kvantovou Poradnu nebo na sarkastickou moc cynismu a nevěříte raději ničemu. Prostě pro udělejte. 

Zastavte se a podívejte se do svého srdce. Zaposlouchejte se, co vám říká. Bez strachu, bez hněvu, bez smutku. Bez strachu o přežití. 

Co vám říká vaše srdce na všechny vaše strachy a smutky a bolesti?

Tuhle jednoduchou věc jsem se naučil od mé báječné ženy Simi. Pomáhá mi téměř vždy, když překonám svou hlavu a jsem ochoten se zastavit (a nedělám to ani z poloviny tak často, jak bych měl).

Tohle byla jedna z bambiliónů věcí, co jsem se naučil během půlroku v jejím programu. Nedoporučoval bych, kdybych jím neprošel (dvakrát, mimochodem) a nebyl si jistý, že má obrovskou hodnotu.

Potřeboval jsem podporu při životní změně – dostal jsem ji. Potřeboval jsem začít říkat ne a pořád se nebát, jestli mě náhodou někdo nepřestane mít rád – naučil jsem se to. Potřeboval jsem začít používat svůj strach jako sílu, ne jako brzdu – začal jsem. Potřeboval jsem využít svoji empatii jako mocný nástroj – stalo se. Potřeboval jsem se naučit spoustu technik do svého osobního, i profesního života, naučil jsem se.

Takže ano, v moři plném delfínů a žraloků má báječná žena Simi plave hrdě mezi těmi, kteří to myslí upřímně a dají vám toho mnoho. 

Pokud mi důvěřuješ a chceš se přestat bát, poznat to, že všechno je dávno v tobě, začít v noci spát, chápat lidi kolem sebe, začít rozumět sám sobě a jak nejlépe využít své schopnosti, program Síla Lásky a Naslouchání je pro Tebe. 

Mrkni na simonasormova.com a přihlaš k odběru novinek.

Takže zdar všem jednorožcům a mějte se fantasticky.

#empatie #vysokacitlivost #sila #mocnaempatie #vyhoreni #citlivost #terapie #seberozovj #cesta #simonasormova #strach #vztek #smutek #uzemnitse

Publikoval Josef Šorm

Pomáhám vám najít cestu k rovnováze, naplnění vizí a realizování vaší knihy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: