Temný odkaz

Milovníci noiru a tajemných detektivních příběhů s nádechem severské detektivky, tohle je pro vás! 🌌

Octnete se ve stínu temných uliček, kde zlo nikdy nespí. “Temný odkaz” je detektivka-mystery, která vás vtáhne do světa nezodpovězených otázek, nečekaných zvratů a mysteriózních zločinů.

🔍 Prominentní pražský podnikatel a politik Václav Kalous je zavražděn v noci po své narozeninové oslavě. Nadporučík Izabela Gent, je povolána k případu, jehož stopy vedou až do dob komunistické totality. Zatímco se potýká s rozchodem a uzdravením se ze smrtelné nemoci, zaplétá se stále více do tajuplné sítě obestírající případ. Nyní čelí své největší výzvě své detektivní kariéry. 

📖 Knihu jsem napsal jako hold trilogii Millennium a HBO seriálu True Detective – Temný případ). A teď hledám 3 šťastné duše (betačtenáře), kteří by ji rádi přečetli (v online formátu) do pátku 6. října a sdíleli se mnou své názory. 🤓

Kromě nahlédnutí pod pokličku téhle temné detektivce se vám též odměním. Budete si moci vybrat 60 minut profesionálního koučinku, kdy si přijdete na vše co potřebujete k sepsání vlastní knihy, scénáře, či kurzu, změnit něco s čím jste nespokojeni ve své tvorbě! 💡🚀 V neposlední řadě, každý koučink je skvělý zážitek, který bychom si měli všichni dopřát.

Pokud se cítíte připraveni stát se součástí této dobrodružné cesty, napište mi na josef@josefsorm.com, nebo jen dejte lajk či komentář, ať se zvýší sledovanost. Těším se na společné dobrodružství do temných koutů “Temného odkazu”! 📝🔍 

#Betačtenáři #Detektivka #Noir #Koučink #TemnýOdkaz 🕵️‍♂️📚

Publikoval Josef Šorm

Pomáhám vám najít cestu k rovnováze, naplnění vizí a realizování vaší knihy.

%d bloggers like this: