Tohle je ideální nástroj při práci na sobě i s lidmi

Také předpokládáte, že každý z nás je jedinečný? Že každý z nás touží po výjimečnosti? 

Co kdyby existovala „mapa“ pro plné využití našeho potenciálu? 

Co kdybychom dokázali velmi rychle a snadno rozpoznat výzvy, se kterými se my sami a lidé kolem nás potýkají? Co kdybychom měli nástroj, který nám umožní zjistit, jakým způsobem fungujeme zde na zemi?

Quantum Human Design™ nabízí jedinečný způsob, jak tohoto cíle dosáhnout. Je to nástroj pro sebepoznání a osobní rozvoj, který nám pomůže porozumět naší jedinečné životní cestě. Pro kouče i terapeuty je to přímo úžasná pomůcka, která ušetří čas i energii oběma stranám.

Kdo z nás by si nepřál být skutečně rozpoznán? A přesně k tomu vede Quantum Human Design™.

Karen Curry Parker je renomovanou odbornicí na Human Design a zakladatelkou Quantum Human Design™. Její hluboké poznání a vášeň pro tuto metodu ji činí výjimečnou mentorkou. Ve svých kurzech předává své znalosti a zkušenosti ze své koučovací praxe a poznatky studia Human Designu.

Má báječná žena Simi s ní prošla celoročním koučovacím výcvikem, a nyní absolvuje již druhý kurz, který se zaměřuje na využití Human Designu pro rodiče při výchově dětí. (A já jí koukám přes rameno.) Je skvělé sledovat, jak lze využívat Quantum Human Design™ pro maximální prospěch klientů. Jak skvěle funguje.

Studium Quantum Human Designu™ vám pomůže rozluštit kódy vašeho života, stejně jako životů vaší rodiny, přátel, spolupracovníků a klientů. Objevíte své jedinečné talenty a potenciál.

Po dokončení kurzů od Karen obdržíte certifikát Quantum Human Design™, což vám otevře nové dveře při práci s klienty a pomůže jim rychle a efektivně dosáhnout svých cílů.

Získáte praktické dovednosti, které budete moci ihned aplikovat ve svém osobním i pracovním životě.

Stanete se součástí stále se rozšiřující komunity Quantum Human Design™ praktiků, což vám poskytne podporu a inspiraci.

Kurzy probíhají v angličtině a jsou dostupné online. Mimo společných setkání a lekcí budete pravidelně pracovat individuálně, jak na rozvoji svého osobního, tak i profesního života.

Karen Curry Parker je výjimečná lektorka, koučka, a mentorka, která své kurzy vede autenticky a s upřímnou péčí o své studenty.

Stojí to za to.

https://karencurryparker.teachable.com/p/quantumhumandesign-levels-1-4-package?affcode=1022354_a31dp9hl

#Jedinečnost #Sebepoznání #OsobníRozvoj #QuantumHumanDesign #KarenCurryParker #Koučování #Výjimečnost #Komunita #Praktikové

Publikoval Josef Šorm

Pomáhám vám najít cestu k rovnováze, naplnění vizí a realizování vaší knihy.

%d bloggers like this: